Toetajate Otsimise Koolitus

TOK koolituse tulemused

Iga teine euro toetajate abiga!

Hetkel on 2017/2018 vahetusaastale minevate õpilaste programmitasudest iga teine euro kaetud toetajate abiga! Täpsemalt, annetanud on 227 head inimest/ettevõtet kogusummas üle 40 000 euro. 1 õpilasel on õnnestunud oma osalustasu kokku saada stipendiumi ja toetajate abiga, teine õpilane on kohe jõudmas sama tulemuseni. YFU suureks rõõmuks on häid uudiseid toetuste laekumisest võimalik õpilastele edastada iganädalaselt.

Kuidas see kõik alguse sai? Eks ikka Sandra Järve juhitud tubli TOK (Toetajate Otsimise Koolituste) tiimi abiga. TOK tiimi 7 vabatahtlikku on läbi viinud 6 TOKi, mille kaudu on tuule tiibadesse saanud 47 õpilast. Lisaks on läbi viidud ka üks motivatsiooniüritus toetajaid otsivatele õpilastele, et motiveerida, innustada ja nõustada õpilasi nende toetajate otsimise teekonnal. Toetajate otsimise koolituste ja osalenud õpilaste tunnustuseks võib öelda, et õpilased on olnud väga tublid ja loomingulised toetajate otsimisel.

Suur tänu TOK tiimile, kes andis õpilastele baasteadmised ja inspireeris neid tegutsema! Liigume edasi uute õpilaste koolitamisega ning motiveerime neid, et unistus vahetusaastaks saaks reaalsuseks.