Kontaktid

MTÜ YFU EESTI REKVISIIDID

YFU Eesti MTÜ
Registreerimise number: 80011526
Kevade 4a-1, Tallinn 10137

Palun helista enne kontori külastamist ette.

22.06.2022 oleme kollektiivselt kodukontorites!

YFU Eesti MTÜ arvelduskonto number:

Swedbank EE042200221001141378
Panga aadress:
Liivalaia 8 Tallinn, Estonia
S.W.I.F.T. nr: HABA EE2X

YFU fond Uks Maailma kontonumber:

YFU Eesti MTÜ
Swedbank EE612200221054321475
SEB Pank: EE651010220072928016
Selgitus: Annetus

Juhul kui meie kontorite asukohad ei ole Teile kohtumiseks sobivad, on meil võimalik korraldada Zoom vestlus või leida muu alternatiiv.

Tallinna kontor:

Kevade tn 4a-1 10137 Tallinn

kontori mobiil: 56 644 978
e-mail: yfu@yfu.ee

Avatud oleme:
E-R 10.00 – 17.00

Tallinna kontori asukoht kaardil:

Tartu kontor:

Ülikooli 12-III korrus, 51003 Tartu
mobiil: 50 10 825
e-mail: yfu@yfu.ee

Tartu kontor on avatud ette helistamisel:
50 10 825

Tartu kontori asukoht kaardil:

Meie inimesed

Kadri Eensalu

Tegevjuht

kadri@yfu.ee
5277838

Kadri hoolitseb YFUs selle eest, et siin oleks mõnus töötada ning töö oleks hästi ja õigeks ajaks tehtud.

Eesti Inglise Saksa

Diina Tuulik

Sissetulevate õpilaste programmijuht

diina@yfu.ee
5010825

Diina tegeleb Eestisse tulevate õpilastega ja nende siinsete vahetusperedega - värbab ja koolitab peresid ning hoolitseb programmiga liitujate heaolu eest. Vastutab selle eest, et Eesti on jätkuvalt populaarine sihtriik ning meie programmid on kvailteetsed.

Eesti Vene Inglise Saksa

Airika Torn

Sissetulevate õpilaste programmijuht

airika@yfu.ee
56208228

Airika tegeleb programmis viibivate vahetusõpilastega, nende siinsete vahetusperede ja koolidega. Vastutab kvaliteetse tugisüsteemi eest ja tagab, et kõik programmis osalejad saavad vajaliku väljaõpe ja toe kogu vahetusaasta vältel.

Eesti Inglise

Mari Da Silva Rodríguez

Väljaminevate õpilaste programmijuht

mari@yfu.ee
58873131

Mari tegeleb vahetusaastale minevate õpilastega ning kogu seonduva programmi- korraldusega, alustades taotlemisprotsessist ja ettevalmistusest, kuni vahetusaasta vältel õpilaste ja perede nõustamiseni välja.

Eesti Inglise Saksa

Hele Maasi

Arendustegevuste projektijuht

hele@yfu.ee
53736854

Hele tegevusvaldkonnaks on YFU arendustegevused, koostöövormid teiste organisatsioonide ja ühendustega, projektide kirjutamine ning uued algatused.

Eesti Inglise

Elerin Eelmäe

Vabatahtlike koordinaator

elerin@yfu.ee
59033863

Elerini roll vabatahtlike koordinaatorina on toetada ja arendada meie organisatsiooni kalleimat vara - meie vabatahtlikke.

Eesti Inglise

Katarina Zernask

Assistent

katarina@yfu.ee
5539579

Eesti Inglise

Grete Kaljusaar

Turundusspetsialist

grete@yfu.ee
53585651

Grete hoolitseb selle eest, et meie tegemistest teaksid nii vahetusaastast unistavad noored kui ka lapsevanemad, kellel on soov oma koduuksed välisriigist pärit vahetusõpilastele avada.

Eesti Inglise