Kontaktid

MTÜ YFU EESTI REKVISIIDID

YFU Eesti MTÜ
Registreerimise number: 80011526
Kevade 4a-1, Tallinn 10137

YFU Eesti MTÜ arvelduskonto number:

Swedbank EE042200221001141378
Panga aadress:
Liivalaia 8 Tallinn, Estonia
S.W.I.F.T. nr: HABA EE2X

YFU fond Uks Maailma kontonumber:

YFU Eesti MTÜ
Swedbank EE612200221054321475
SEB Pank: EE651010220072928016
Selgitus: Annetus

Juhul kui meie kontorite asukohad ei ole Teile kohtumiseks sobivad, on meil võimalik korraldada Skype vestlus või leida muu alternatiiv.

Tallinna kontor:

Kevade tn 4a-1 10137 Tallinn

kontori mobiil: 56 644 978
e-mail: yfu@yfu.ee

Avatud oleme:
E-R 10.00 – 17.00

Tallinna kontori asukoht kaardil:

Tartu kontor:

Ülikooli 12-III korrus, 51003 Tartu
tel: 7 305 964 või 5010 825
e-mail: yfu@yfu.ee

Tartu kontor on avatud E, K, N kl 14-17
muudel aegadel ette helistamisel:
5010 825

Tartu kontori asukoht kaardil:

Meie inimesed

Kadri Eensalu

Tegevjuht

kadri@yfu.ee
5277838

Kadri hoolitseb YFUs selle eest, et siin oleks mõnus töötada ning töö oleks hästi ja õigeks ajaks tehtud.

Eesti Inglise Saksa

Mari Tanissaar

Väljaminevate õpilaste programmispetsialist

mari@yfu.ee
58873131

Mari tegeleb vahetusaastale minevate õpilastega ning kogu seonduva programmi- korraldusega, alustades taotlemisprotsessist ja ettevalmistusest, kuni vahetusaasta vältel õpilaste ja perede nõustamiseni välja.

Eesti Inglise Saksa

Diina Tuulik

Sissetulevate õpilaste programmijuht

diina@yfu.ee
5010 825

Diina tegeleb Eestisse tulevate õpilastega, nende siinsete vahetusperede ja koolidega. Koolitab peresid ja tugiisikuid ning vastutab igapäevaselt kõigi heaolu eest, kes programmis osalevad.

Eesti Inglise Saksa

Marit Lekstein

Turundusspetsialist

marit@yfu.ee
55533005

Mariti töölaual on kõik, mis puudutab turundust. Alates sotsiaalmeediast lõpetades külalistundidega Eestimaa koolides.

Eesti Inglise

Alice Kääramees

Vabatahtlike koordinaator ja programmiassistent

alice@yfu.ee
56919991

Alice ülesandeks on koordineerida ning toetada YFU ühte alustala ning suurimat vara, vabatahtlikke. Lisaks toetab oma tegevusega sissetulevate õpilaste programmijuhti.

Eesti Inglise Saksa

Kreete Tammaru

Arendustegevuste projektijuht

kreete@yfu.ee
58556622

Kreete tegevusvaldkonnaks on YFU arendustegevused, koostöövormid teiste organisatsioonide ja ühendustega, projektide kirjutamine ning uued algatused.

Eesti Inglise