Toetajate otsimise ja annetuste kogumise põhitõed

Sobib hästi majanduse, ettevõtluse, klassijuhataja vm tundi. Aga ka kooli aktiivsete õpilaste grupile, kes on korraldamas mõnd ettevõtmist: klassiõhtu, heategevusüritus, teemapäevad jne.
Töötoas tutvutakse annetuste kogumise põhitõdedega, tehakse läbi praktilisi ülesandeid ning kogu tundi ilmestavad näited elust enesest – mida on teinud YFU õpilased annetuste kogumiseks, mis on töötanud ja mida vältida.

See tund ei pea jääma vaid klassiruumi. Saadud teadmisi saab ise edasi kasutada:

  • Kooli ürituste, tegevuste ja väljasõitude korraldamine ei pea sõltuma vaid oma vanemate ja kooli võimalustest. Hea ettevalmistuse ning tegevusplaaniga võid koguda annetusi oma tegevuste korraldamiseks ja läbiviimiseks.
  • Oma õpilasfirma alustamiseks. Tooted, teadmised, teenused kõik maksavad. Leia võimalus lahendada see küsimus toetajate abiga.
  • Heategevuseks. Klassi ühistegevus annetuste kogumiseks – heategevuslaat, kontsert vms algatus – annab hea tunde ja hindamatu kogemuse endale ning tervele klassile. Rääkimata abivajaja tänutundest, mis kaasneb kogutud annetuste üleandmisega.

Sobib vanuseastmetele 6.-11. klass.
Töötoa kestus on 45 minutit.
Kui olete huvitatud meie külla kutsumisest, palume võtta ühendust yfu@yfu.ee või +372 628 6161 ning lepime kokku sobivaima aja.