Infotunnid YFU Eestis

INFOTUNNID

Miks üldse minna? Mida peaks enne teadma ja tegema? Kuidas seda kõike rahastada? Mis riikidesse on üldse võimalik minna? Kuidas vahetusaasta välja näeb, mis seal toimub? Kõigile neile ning palju rohkematele küsimustele saad vastuse tulles YFU Eesti TASUTA infotundi! 

Infotunnid ei ole jätkuüritused, mis tähendab, et ei ole kohustuslik käia igal üritusel, vaid võid valida välja just endale sobiva kuupäeva ja aja. Oodatud on kõik huvilised, tulla on võimalik ka sõpradega, sel juhul registreeri ka enda sõber ära. 

Alates oktoobrist toimuvatele infotundidele registreeri end ja enda sõpra SIIN  - https://goo.gl/DzTi2

  1.  24. november - Vahetusaasta Lõuna-Ameerikas - (YFU Eesti TALLINNA kontoris, Kevade tn 4a, kl 16:45)
     
  2. 8. detsember - Jõuluhõnguline "Kuidas tähistada jõule vahetusaastal?" - (YFU Eesti TALLINNA kontoris, Kevade tn 4a, kl 17:30)
 
 
 
 
 
 

Kohtumine endise vahetusõpilasega

Soovi korral viime uued huvilised kokku endiste vahetusõpilastega. See on ideaalne viis saada elav ettekujutus eluolust ning kultuurist Sind enim huvitavas riigis. Tegemist on justkui personaalse infotunniga!

Võta ühendust saates kiri emailile evahelen@yfu.ee ning anna meile oma soovist märku!

Konsultatsioon kontoritöötajaga

Kui Sul on küsimusi programmide ülesehituse, riikide tingimuste ning rahastamise kohta ja oled kahevahel vahetusõpilaseks minemise otsuse langetamise osas, siis ootame Sind kontorisse konsultatsiooni! Teretulnud on nii noored kui lapsevanemad.

Võta ühendust saates kiri emailile evahelen@yfu.ee või kadri@yfu.ee ning anna meile oma soovist märku!

Sheeri ka!Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest
 

 

 

 

 

 

 

 

Aitäh!