Kommentaarid

„Aitäh toreda päeva eest!
 Tund oli hästi üles ehitatud – sissejuhatus; brainstorming; mänguline osa (interaktiivsus!); tagasiside; noorte oma kogemus ja nägemus vahetusõpilasena (just parasjagu seda infot); kokkuvõte. Noored olid hea keeleoskusega, üksteist valmis täiendama, lisama, vastama küsimustele.
 Olen igati rahul. Kindlasti läks tund asja ette ka juhul kui mitte keegi neist õpilastest tulevikus YFU vahendusel oma kooliteed ei jätka. Olen küll seda meelt, et võiksime ka tuleval õppeaastal sellise päeva korraldada.“

– Saku Gümnaasium –

Suur tänu teile ja teie õpilastele toredate tundide eest. Kaks päeva meie koolis läks väga hästi. Tagasiside meie õpilaste ja õpetajate poolt oli väga hea ja loodame sellist koostööd ka järgmisel aastal uute õpilastega.

– Tallinna 21. Kool –

Suured tänud tänase päeva eest! Väga tore, väga vahva, väga lahe! Meie külalised olid nagu profid esinejad!
 Selline idee erinevaid kultuure tutvustada ja seeläbi ka vahetusõpilaseks olemist tutvustada on väga vahva! Jõudu Teile ja kõikidele vahetusõpilastele.

– Südalinna Kool –

Suured tänud Teile meie poolt. Kõik läks väga hästi, noored esinejad olid hästi toredad ja õpilased nautisid neid tunde. Ka teema mida käsitleti oli aktuaalne, seega vajalik. Ootame uusi kohtumisi ka järgmisel õppeaastal.

– Tartu Descartes’i Kool –