Uued õpilased

Uued õpilased saabuvad Eestisse 16.augustil ja liiguvad peredesse 20.augustil. Kokku ootame u 40 õpilast! 

Vahetuspereks hakkamise ankeedi leiad SIIT

NR. 11

Tüdruk (16) TAI

Tartu Miina Härma Gümnaasiumi IB õpe. Ta on pere ainus laps. Talle meeldib muusika. Sõpradega on tore käia uisutamas või niisama aega veeta. Teiste sõnul on neiu rõõmsameelne ja hea huumorisoonega. Eestis tahaks proovida suusatamist, looduses matkamist ja tutvuda Eesti folkmuusikaga. Tema emakeeleks on tai keel, kuid ta oskab päris hästi inglise ja pisut hiina ja korea keelt. Koolis on tal väga hea õppeedukus, lemmikaineteks matemaatika ja inglise keel. Ei söö sea- ega loomaliha.

NR. 14

Tüdruk (15) SAKSAMAA

Osaleb teatriprogrammis - sobib elama mõne suure teatri lähedusse. Elab väikeses külas Põhja-Saksamaal. Tal on noorem vend ja üks kass. Perega ollakse lähedased ja süüakse igapäevaselt nii hommikust kui õhtust koos. Nädalavahetuseti tehakse koos sporti. Enda sõnul on temaga lihtne läbi saada ning kui talle midagi ei meeldi, siis julgeb ta seda ka välja öelda. Sõprade sõnul empaatiline. Reisimine teeb ta õnnelikuks! Tegeleb näitlemise, muusika ja ujumisega. Migreeni vastu võtab rohud ise kaasa. Taimetoitlane, sest liha ei maitse.

NR. 35

Poiss (17) SAKSAMAA

Osaleb kunsti (eri)programmis ja sobib elama Tartusse. Elab emaga kahekesi Leipzigi lähedal. Tegu on väga sotsiaalse noormehega, kelle kireks on kunst. Põeb kergekujulist astmat ja võtab rohu ise kaasa. Tegeleb laulmise, lumelaua, sukeldumise ja võitluskunstiga nimega ninjutsu. Korraldab pidevalt midagi ning tahab kõike uurida ja avastada. Unistab ümbermaailmareisist ning usub, et vahetusaasta Eestis annab sellele omamoodi alguse.

NR. 36

Tüdruk (16) SAKSAMAA

Osaleb filmiprogrammis ja sobib elama Tallinnasse, Rakverre või Lähtele. Ta elab väikses külas Põhja-Saksamaalt koos vanemate, suurema õe ja koeraga. Ta on sõbralik ja aus ning talle meeldib uute inimestega kohtuda. Koolis saab väga häid hindeid ja annab teistele õpilastele järelaitamistunde. Talle meeldib küpsetada ja joonistada. Filminduses tal väga palju kogemusi ei ole, aga ootab põnevusega selle kõige õppimist.

Sheeri ka!Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest

 

 

 

 

 

 

 

 

Subscribe!