Uued õpilased

2023/2024 ÕPPEAASTA ÕPILASED

Vahetusperet otsivad õpilased

Viimased aastad on näidanud, et Eesti on erinevate riikide vahetusõpilaste seas äärmiselt populaarseks muutunud! 2023/2024 õppeaastal on Eestis 38 õpilast mitmest eri riigist, tuues igapäevaellu uusi rõõme ja teadmisi erinevate kultuuride kohta.

Mõnusat uudistamist  ja küsi julgelt lisainformatsiooni läbi kõrval oleva kastikese või täida ankeet juba SIIN!

Soovin lisainformatsiooni!

  2023 Q3 programmi vahetusõpilased, kes on praegusel hetkel tervitusperedes, kuid otsivad pärisperet, kelle juures õppeaasta mööda saata 💜

  2024 jaanuaris Eestisse saabuvad Q1 õpilased, kellele saad hakata vahetuspereks!

  Kuidas saada vahetuspereks?

  Järgmise sammuna üheskoos elamusterohke tuleviku suunas minemises palume täita ja saata meile esialgne sooviavaldus ehk pereankeet või anna endast märku, kui soovid enne eluloo kirja panemist natuke rohkem teada saada vahetuspereks olemise kohta. Peamine on teadmine - ankeedi täitmine ei kohusta Sind vahetuspereks hakkama!
  Vahetusvanemaks saamise teekonnast saad lähemalt lugeda SIIT!

  Veel pole kindel oma mõtetes? 2017. aastal Saksamaalt Eestisse saabunud Jana sai omale vahetuspere Aegviidust ja hindab seda võimalust tohutult. Mis on väikese kogukonna plussid ja mida ta ütleb täna oma vahetusperele? Aga mis on tähtis meelde jätta, hakates vahetuspereks ja millised on soovitused 2021/22 aastal vahetuspereks olnutelt? Vaata videotest järgi!