Uued õpilased

2021/2022 õppeaastaks Eestisse saabunud õpilased

Lehel on toodud välja õpilaste üldine lühikirjeldus. Pärast pereankeedi laekumist saame õpilase valiku tegemiseks saata põhjalikuma ankeedi, koos õpilase häälsõnumi, piltide ja kirjaga vahetusperele. Täida ankeet SIIN.

PS! 15. augustil saabunud õpilased on paigutatud kodudesse, kuid neist 3 elavad esimesed nädalad asendusperes ning vajavad ülejäänud õppeaastaks püsiperet. Rohkem infot saad kirjutades: yfu@yfu.ee

 

Viimased aastad on näidanud, et Eesti on erinevate riikide vahetusõpilaste seas äärmiselt populaarseks muutunud! Praegu on Eestimaa peredes umbes 40 õpilast mitmest eri riigist, tuues igapäeva ellu uusi rõõme ja teadmisi erinevate kultuuride kohta. 2021/22 õppeaastaks tuleb Eestisse rekordarv välisõpilasi, kes kõik vajavad vahetuspere. Loe erinevaid kogemuslugusid SIIT.

Õpilaste kohta lisainfo saamiseks palume täita sooviavalduse ankeet.

Selle ankeediga näitad üles huvi meie programmi vastu ning saad infot YFU vastuvõtvaks pereks saamise kohta!
Ankeedi täitmine ei kohusta vahetuspereks hakkama.

    Ankeedi esitaja andmed

     

     

    Veel pole kindel oma mõtetes? 2017. aastal Saksamaalt Eestisse saabunud Jana sai omale vahetuspere Aegviidust ja hindab seda võimalust tohutult. Mis on väikese kogukonna plussid ja mida ta ütleb täna oma vahetusperele? Vaata videost järgi!