Uued õpilased

2024/2025 ÕPPEAASTA ÕPILASED

Vahetusperet otsivad õpilased

Viimased aastad on näidanud, et Eesti on erinevate riikide vahetusõpilaste seas äärmiselt populaarseks muutunud! 2024/2025 õppeaastal ootame Eestisse ligikaudu 40 õpilast mitmest eri riigist, tuues igapäevaellu uusi rõõme ja teadmisi erinevate kultuuride kohta. Allpool olevaid Eestisse tulevate õpilaste tutvustusi lisandub pidevalt.

Mõnusat uudistamist  ja küsi julgelt lisainformatsiooni läbi kõrval oleva kastikese või täida ankeet juba SIIN!

Soovid lisainformatsiooni, võtame sinuga ühendust!

  2024 augustis Eestisse tulevad vahetusõpilased, kellele saad hakata vahetuspereks

  Tutvu meie vahetusõpilastega! Allpool on eraldi välja toodud noored, kes tava-, muusika-, kunsti- või loodusprogrammi raames veedavad Eestis ühe õppeaasta: 2024 aasta augustist 2025 aasta juunini. 💜

  PS: kliki pildile, et see suuremalt avada 😉

  Tavaprogrammi õpilased

  Muusikaprogrammi õpilased

  Loodusprogrammi õpilased

  IT-programmi õpilased

  Kunstiprogrammi õpilased

  Paigutatud õpilased

  Kuidas saada vahetuspereks?

  Järgmise sammuna üheskoos elamusterohke tuleviku suunas minemises palume täita ja saata meile esialgne sooviavaldus ehk pereankeet või anna endast märku, kui soovid enne eluloo kirja panemist natuke rohkem teada saada vahetuspereks olemise kohta. Peamine on teadmine - ankeedi täitmine ei kohusta Sind vahetuspereks hakkama!
  Vahetusvanemaks saamise teekonnast saad lähemalt lugeda SIIT!

  Veel pole kindel oma mõtetes? 2017. aastal Saksamaalt Eestisse saabunud Jana sai omale vahetuspere Aegviidust ja hindab seda võimalust tohutult. Mis on väikese kogukonna plussid ja mida ta ütleb täna oma vahetusperele? Aga mis on tähtis meelde jätta, hakates vahetuspereks ja millised on soovitused 2021/22 aastal vahetuspereks olnutelt? Vaata videotest järgi!