Uued õpilased

Siit lehelt leiad 2018 suvel saabuvad uued vahvad vahetusõpilased! Kokku saabub neid taaskord ligi 40, kes kõik soovivad omal nahal kogeda ehedat kogemust, mida Eestimaal ja eestlastel pakkuda on. Ei ole ju enam nii iseenesestmõistetav paljudes maailmanurkades, et metsast saab marju ja seeni korjata või ise jääaugust kala püüda. Lisaks pakub paljudele huvi meie rikkalik kultuuripärand, mida saab tulla siia kogema läbi muusika-, kunsti- ja muude ürituste. Leht on pidevalt täiendamisel. Juhul kui leiad siit sobiva pereliikme, siis saada meile oma pereankeet või kirjuta sissetulevate õpilaste programmijuhile Diinale. Enne lõplikku otsust saab näha laste kohta põhjalikku faili.

Viimased aastad on näidanud, et Eesti on erinevate riikide vahetusõpilaste seas äärmiselt populaarseks muutunud! Praegu on Eestimaa peredes üle 40 eri riigi õpilase, tuues igapäeva ellu uusi rõõme ja teadmisi erinevate kultuuride kohta. Loe erinevaid kogemuslugusid SIIT.

Selle ankeediga näitad üles huvi meie programmi vastu ning saad liidetud meie infovoogu!

Ankeedi esitaja andmed

 

 

Veel pole kindel oma mõtetes? 2017. aastal Saksamaalt Eestisse saabunud Jana sai omale vahetuspere Aegviidust ja hindab seda võimalust tohutult. Mis on väikese kogukonna plussid ja mida ta ütleb täna oma vahetusperele? Vaata videost järgi!