Kuidas annetada?

KUIDAS ANNETADA?

Püsiannetus: armastanaidata.ee/yfu-eesti

On ju tore, kui iga kuu oled teinud annetuse nii, et sõrmegi ei ole pidanud liigutama. Sellise naudingu saamiseks liitu YFU püsiannetajate perega. Ma Armastan Aidata keskkonnas on võimalik valida annetuse viisiks püsiannetus, mille järel suunatakse Sind internetipanka. Igal sammul on keskkond Sulle toeks ehk siis keerulist ei ole siin midagi! Olgu Sa raha sisse uppumas investor või vaevlev tudeng, sobiva summa annetamiseks saab igaüks ise valida vastavalt enda soovile ja võimetele.

Ühekordne annetus: armastanaidata.ee/yfu-eesti

Kui oled üks nendest inimestest, kes siin ja seal annetamas käib, siis on see variant just sulle. Oled sa noor või vana, kukk või kana, jäta ostmata ühekordne kohvitops või üleliigsed riideesemed ning anneta alles jäänud summa endale meelepärasele organisatsioonile.

Annetusalgatus: https://www.armastanaidata.ee/algatus

Kes sellisest imeloomast veel ei tea, siis tasub proovida, sest Annetusalgatusi teha on väga lõbus! Nimelt on sul võimalik annetuskeskkonnas valida endale meelepärane organisatsioon ning nende toetuseks ise "projekt" teha. Nii saad sõpradel ja tuttavatel paluda kingituse asemel kanda raha enda annetusalgatusse, mille kogu tulu läheb vastavale organisatsioonile. Algatuse tegemine on täiesti tasuta ning ei võta sinult muud, kui ainult soovi teha head.

Proovi ja katseta:

  1. Kliki kastil "teen annetusalgatuse" ning logi keskkonda sisse
  2. Kliki kasti "tee annetusalgatus"
  3. Vali millist organisatsiooni soovit toetada ning sisesta vajalikud andmed
  4. Kui tunned, et algatus on valmis, siis kliki "lisan annetusalgatuse" ning saad seda soovi korral oma sõprade ja tuttavate seas jagada

Muud viisid annetamiseks

Annetus pangalingi kaudu

YFU fond Uks Maailma kontonumber:

YFU Eesti MTÜ
Swedbank EE612200221054321475
SEB Pank: EE651010220072928016
Selgitus: Annetus

Toeta mõnda õpilast personaalselt

Kasuta pangalinki ning lisa selgitusse õpilase nimi, kellele toetus on mõeldud.

Anna välja päris enda stipendium

Kui tunned, et sina või sinu ettevõte soovib noorte haritusse panustada täiesti enda stipendiumiga, siis anna oma soovist teada, kirjutades aadressile hele@yfu.ee. Seejärel saame vastavalt sinu enda soovidele ja vajadustele paika panna tingimused ning leppida kokku muudes küsimustes.

Osta YFU meeneid: https://www.yfu.ee/pood/

YFU poes on palju huvitavaid tooteid, mille tulu läheb YFU stipendiumifondi. Paljud meie tooted on valmistatud Eesti enda tublide disainerite ja ettevõtete poolt, et toetada kohalikku ettevõtlust. Kingitus sulle on stipendium noorele.