Rahastamine

RAHASTAMINE

          3 põhjust miks minna vahetusaastale YFUga

 

   1.Maailm valla osamaksete abil!

YFU Eestil on vahetusaasta programmitasu tasumisel kõige paindlikumad maksetingimused. Osalustasu ei pea koguulatuses maksma lepingu sõlmimisel. Koostame igale kliendile just talle
sobiva maksegraafiku, mille alusel jaotub osalustasu summa kuude või lausa aastate peale ära. Maksegraafiku pikkus sõltub sellest, kui varakult olete lepingu sõlminud. Osalustasu peab olema makstud enne programmi algust.

Juhul kui YFU Eesti poolt pakutav maksegraafik Teie jaoks liiga lühikeseks jääb, annab Inbank võimaluse tasuda soodsatel tingimustel programmitasu kas osaliselt või täiel määral kuni nelja aasta jooksul. Ühtlasi on võimalik taotleda järelmaksu ka semester-, või suveprogrammides osalemiseks!  Tutvu järelmaksu tingimustega SIIN ja täidetava sooviavaldusega SIINKasuta kõrval asuvat kalkulaatorit, et välja arvutada milline tuleks kuumakse puudujääva osa tasumisel just Sulle sobival ajavahemikul.

Näide: vahetusaasta Prantsusmaal 48-kuulise maksegraafikuga on igakuine kulu 211.75€
Näide 2: vahetusaasta Šveitsis 48-kuulise maksegraafikuga on igakuine kulu 185€

              2. Me jagame iga aasta välja ligi 15 stipendiumit!

Selleks, et vahetusaasta ning sellega kaasnev enesearengu võimalus ei sõltuks ainult noore majanduslikust võimalustest, on kõigil piiratud rahaliste vahenditega ja motiveeritud õpilastel võimalus kandideerida stipendiumivoorudes. Särasilmne noor peab olema edukalt läbinud YFU valimispäeva, lepinguvestluse ning toetajate otsimise koolituse. Igal aastal toimub 2 stipendiumivooru - sügisel ja kevadel ning kokku jaotatakse välja ligi 15 stipendiumit!  Täpsem selgitus stipendiumile kandideerimise tingimustest ja voorude toimumisaegadest, leiad siit.  

                 3.Võimalus osaleda Toetajate Otsimise Koolitusel

Toetajate (ettevõtted ja eraisikud) otsimine on midagi, millega saavad soovi korral tegeleda kõik tulevad vahetusõpilased. Toetajate arv ühe vahetusõpilase kohta ei ole piiratud, samamoodi on määramata summa, mida toetajad jagavad. Kõik sõltub toetajast ja tema võimalustest. Täpsemat infot toetajate leidmise ja nendega suhtlemise kohta jagatakse toetajate otsimise koolitustel, mis toimuvad septembrist aprillini.

Kalkulaator

 

Stipendium - ühekordne toetus, millele saab kandideerida vaid ühe korra ning kandideerida saavad õpilased, kes on edukalt läbinud Valimispäeva, käinud lepinguvestlusel ning osalenud ka toetajate otsimise koolitusel.

Loe lähemalt

Toetajate otsimise koolitus - toetajate (ettevõtted ja eraisikud) otsimine on midagi, millega saavad soovi korral tegeleda kõik tulevad vahetusõpilased. Toetajate arv ühe vahetusõpilase kohta ei ole piiratud, samamoodi on määramata summa, mida toetajad jagavad. Kõik sõltub toetajast ja tema võimalustest. Täpsemat infot toetajate leidmise ja nendega suhtlemise kohta jagatakse toetajate otsimise koolitustel, mis toimuvad septembrist aprillini.

Loe lähemalt

Järelmaksu krediidikulukuse määr on 20,41% aastas järgmistel näidistingimustel: lepingueseme hind kohe tasudes (netohind) 5000 eurot, krediidisumma 4250 eurot, sissemakse 750 eurot, lepinguperiood 48 kuud, fikseeritud intressimäär aastas 9,9% arvestatuna ostusummalt, lepingutasu 49 eurot, haldustasu 0,90 eurot, igakuine osamakse 125,52 eurot, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 6774,35 eurot. Krediidiandjaks on Inbank AS.  Enne lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt soovitava lepingu tingimustega ja vajadusel konsulteerige Inbank AS-i töötajaga või muu asjatundjaga.