30, 29, 28.. viimane aeg kandideerida vahetusõpilaseks järgmiseks hooajaks!

Veebruarikuuga algas YFU Eestis finishiloendus järgmisele hooajale kandideerimiseks! Veel 28 päeva ning alguse võibki saada teekond, mis pakub Sulle väljakutseid ning annab oskused hilisemaks eluks, millele hinnasilti külge ei ole võimalik panna. Ja selleks, et hiliseid ärkajaid natukene ergutada, oleme otsustanud, et jaanuaris ning veeburuaris on kandideerimine ilma taotlusmaksuta - uuri enda võimalusi tasuta! Veel nii mõnessegi riiki on veel kohti saadaval ning juhul kui kohad on täis, kirjuta meile igaks juhuks ikkagi - vahel õnnestub meil saada lisakohti.  Lääne-Euroopast Aasiani, Aafrikast Ameerikani - milline on Sinu tulevikuks kõige sobivam valik?

  • Riikide valik on kindlasti keeruline - kas minna inglise keelt kõnelevasse riiki ning omandada kõrgem keeleoskuse tase või valida midagi hoopis teisest kultuuriruumist, näiteks Lõuna-Ameerikast? Seda otsust ei ole tarvis teha juba siis, kui esitad esmaankeedi - lõplik valik tehakse lepinguvestlusel! Küll aga abistab Sind Sinu otsusel YFU infotund, kus räägivad YFU endised vahetusõpilased enda teekonnast - alates päris esimestest sammudest, kuidas langetati lõplik otsus sihtriigi osas ning mis sai edasi. Oleksid huvitatud? Rega end ja enda sõpra ära SIIN, et kindlustada endale koht! Järgmine infotund toimub juba 9.veebruaril!
  • Vahetusaasta programmitasu rahastamiseks on Sul mitmeid võimalusi - kui kandideerid veel enne 5. veebruari, jõuad kandideerida meie II stipendiumivoorus, esmakordselt oleme algatanud koos InBankiga soodsate järelmaksu tingimustega ning viimaseks on Sul võimalik võtta osa Toetajate Otsimise Koolitusest. Pakkus huvi? Loe edasi SIIT! 

ANNAME MÄRKU, ET OLEME PIKENDANUD STIPENDIUMILE KANDIDEERIMIST SELLE NÄDALA LÕPUNI! Lõpukuupäev on 9.02.18.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone