Alanud on vahetusperede otsimine

Jaanuarist sai alguse uute vahetusperede otsimine

Üks, kaks, kolm ja 40 ning START!

Uute, augustis saabuvate laste failid on hakanud saabuma ning neid lisandub iganädalaselt. See tähendab aga seda, et kontor hingab uute perede leidmise vaimus ning sel aastal saame alustada varem, kui eelmistel hooaegadel. Nagu ikka, on ka sel suvel oodata vahetusõpilasi erinevatest maailmajagudest – esindatud on Aasia (Jaapan ja Tai), Ladina-Ameerika (Mehhiko, Argentina jne), Euroopa ning eraldi tuleb välja tuua, et üle mitme-mitme aasta ootame õpilast Türgist. Noorte huvid on erinevad – jätkuvalt on võimalus tulla Eestisse süvendatult oma muusika, kunsti, teatri või filmi oskusi täiendama ning saama osa meie loodusprogrammist. 

Kõigi uute võimalike pereliikmetega saad tutvuda ja meie tegevustega kursis olla, kui liitud ja innustad meid siin: https://www.facebook.com/events/368713046831327/

Augustil ootame Eestisse ligi 40t uut vahetusõpilast, kelle unistuste täitumisel saad just SINA kaasa aidata, hakates nende vastuvõtvaks pereks ning pakkudes vahetut kultuurielamust mitte vaid uuele pereliikmele, vaid kogu teie perele!

Ole osa maailmast kodunt lahkumata!