2021 Q3 SÕP äralennud (uuendatud 09.06.2022)

Vahetusõpilane Riik kuupäev Lend 1 Lend 2
Stanley Creel USA 23.06.2022 06:05 - 07:35 TLL-FRA 10:00 - 13:45 FRA-IAH
Cyrianne Erika L. Verkenne Belgia 27.06.2022 05:45 - 06:35 TLL-RIX 07:45 - 08:20 RIX-BER
Emilie Brenta Šveits 27.06.2022 05:45 - 06:35 TLL-RIX 07:45 - 08:20 RIX-BER
Joske Verlee Belgia 27.06.2022 05:45 - 06:35 TLL-RIX 07:45 - 08:20 RIX-BER
Sofie De Brabander Belgia 27.06.2022 05:45 - 06:35 TLL-RIX 07:45 - 08:20 RIX-BER
Kurt Hackenberg Šveits 27.06.2022 06:05 - 07:35 TLL-FRA 08:45 - 09:55 FRA-BER
Alina Sophie Bernitzky Saksamaa 27.06.2022 06:05 - 07:35 TLL-FRA 09:45 - 10:55 FRA-BER
Darius Selim Arac Saksamaa 27.06.2022 06:05 - 07:35 TLL-FRA 09:45 - 10:55 FRA-BER
Emma Gwendolin Kropp Saksamaa 27.06.2022 06:05 - 07:35 TLL-FRA 09:45 - 10:55 FRA-BER
Johanna Bauersachs Saksamaa 27.06.2022 06:05 - 07:35 TLL-FRA 09:45 - 10:55 FRA-BER
Juliane W.C. Lindenau Saksamaa 27.06.2022 06:05 - 07:35 TLL-FRA 09:45 - 10:55 FRA-BER
Lieselotte Taimi Mann Saksamaa 27.06.2022 06:05 - 07:35 TLL-FRA 09:45 - 10:55 FRA-BER
Paula Sandra Lozanski Saksamaa 27.06.2022 06:05 - 07:35 TLL-FRA 09:45 - 10:55 FRA-BER
Anna Catharina Zanoth Saksamaa 27.06.2022 13:50 - 15:15 TLL-FRA
Christin Rülke Saksamaa 27.06.2022 13:50 - 15:15 TLL-FRA 17:00 - 18:00 FRA-QYG
Emily Kalks Saksamaa 27.06.2022 13:50 - 15:15 TLL-FRA 18:45 - 19:55 FRA-BER
Franka Weisbach Saksamaa 27.06.2022 13:50 - 15:15 TLL-FRA 18:45 - 19:55 FRA-BER
Franziska Gruber Saksamaa 27.06.2022 13:50 - 15:15 TLL-FRA 18:00 - 19:00 FRA-QYG
Johanna Hanf Saksamaa 27.06.2022 13:50 - 15:15 TLL-FRA
Johanna Melzer Saksamaa 27.06.2022 13:50 - 15:15 TLL-FRA
Leni Schütte Saksamaa 27.06.2022 13:50 - 15:15 TLL-FRA
Lorenzo Muntoni Saksamaa 27.06.2022 13:50 - 15:15 TLL-FRA 17:00 - 18:05 FRA-HAM
Luise Büchner Saksamaa 27.06.2022 13:50 - 15:15 TLL-FRA 18:45 - 19:55 FRA-BER
Marie Johanna Hornig Saksamaa 27.06.2022 13:50 - 15:15 TLL-FRA
Niklas Mosmann Saksamaa 27.06.2022 13:50 - 15:15 TLL-FRA 16:15 - 17:05 FRA-DUS
Pauline Gertig Saksamaa 27.06.2022 13:50 - 15:15 TLL-FRA 17:15 - 18:10 FRA-MUC
Pärja Grossmann Saksamaa 27.06.2022 13:50 - 15:15 TLL-FRA
Rana Helena Hibody Saksamaa 27.06.2022 13:50 - 15:15 TLL-FRA 16:15 - 17:05 FRA-DUS
Sahra Volkmann Saksamaa 27.06.2022 13:50 - 15:15 TLL-FRA
Theresa Mückl Saksamaa 27.06.2022 13:50 - 15:15 TLL-FRA
Vanina Auad Argentina 30.06.2021 18:35 - 20:00 TLL-FRA 21:55 - 06:40+1 FRA-EZE
Julia Lange Saksamaa 03.07.2022 18:30 - 19:55 TLL-FRA
Aude Quesnel Prantsusmaa 14.06.2022 06:05 - 07:35 TLL-FRA 08:25 - 09:40 FRA-LYS
Daito Ariki Jaapan 03.07.2022 15:15 - 15:50 TLL-HEL 17:45 - 12:45+1 HEL-NRT
Fumina Sanji Jaapan 03.07.2022 15:15 - 15:50 TLL-HEL 17:45 - 12:45+1 HEL-NRT
Kento Takano Jaapan 03.07.2022 15:15 - 15:50 TLL-HEL 17:45 - 12:45+1 HEL-NRT
Misaki Yamamoto Jaapan 03.07.2022 15:15 - 15:50 TLL-HEL 17:45 - 12:45+1 HEL-NRT
Sakura Nagata Jaapan 03.07.2022 15:15 - 15:50 TLL-HEL 17:45 - 12:45+1 HEL-NRT
Seiji Nakayama Jaapan 03.07.2022 15:15 - 15:50 TLL-HEL 17:45 - 12:45+1 HEL-NRT
Tsukika Kano Jaapan 03.07.2022 15:15 - 15:50 TLL-HEL 17:45 - 12:45+1 HEL-NRT
Matteo Battisti Itaalia Lahkub hiljem koos vanematega
Leela Karuna Werner Saksamaa Lahkub hiljem koos vanematega
Nele Melchior Saksamaa Lahkub hiljem koos vahetusperega
Grete Köhler Saksamaa Lahkub hiljem koos vanematega

* vajab kinnitamist (TBC)