Üks päev vahetusõpilasena

Viimastel nädalatel on YFU Eesti instagrami konto  üle võtnud vahetusõpilased üle kogu maailma, andes võimaluse kõigile näha mis tunne on olla vahetusõpilasena võõras kultuuriruumis.  Teekond on viinud meid Jaapanist  Ecuadorini, Taanist Ungarini! Jälgi ka meie facebooki lehtekus on alati kõige värskemad uudised, pakkumised ning muud põnevat. 

Kuna vahetusõpilaseks minemise võimalusi pakuvad ka teised organisatsioonid ning ülikoolid, siis toome välja VIIS PÕHJUST miks minna vahetusaastale gümnaasiumis  just YFU Eestiga: 

 1.  Meil on Eestis ainulaadne tugisüsteem

   Tugisüsteem on mõeldud vahetusõpilasele endale ning tema perekonnale.  Sind valmistatakse Eestis põhjalikult ette nii erinevate regioonide kodugruppides kui ka kogu lennule mõeldud ELO-l (eelorientatsioon). Lisaks sellele määratakse Sulle kohapeal vahetusriigis ka tugiisik, kes on Sulle toeks sisseelamisel kui ka kogu ülejäänud aasta jooksul!

 2. Uus võõrkeel = eelis tööturul  

  YFU Eestiga vahetusaastale minnes, paigutatakse Sind elama vahetusperre! Mida see aga tähendab? Intensiivset keelepraktikat ning nii naased Sa ühe uue võõrkeele oskusega, mis annab tugevaid boonuseid sisenedes tulevikus tööturule. 

 3. Saad jätkata enda huvialadega 

  Juhul kui oled Eestis tegutsenud mingisuguse hobiga ja kardad, et ei saa vahetusaastale minnes sellega jätkata, siis ole mureta! Oleme alati üritanud  leida sobivaid lahendusi, et õpilane saaks vahetusaastal olles jätkata enda huvialaga. Igale juhtumile läheneme individuaalselt ning lahendus on leitud igale soovijale.

 4. Arenguvõimalus hiljem vabatahtlikuna 

  Sa ei pea vahetusaastale minnes teadma kelleks Sa saada tahad, aga väga suure tõenäosusega hakkad sa vahetusaastal seda mõistma. Tulles vahetusaastalt tagasi on Sul võimalik liituda meie suure ja äärmiselt toreda vabatahtlikute baasiga ning panna ennast proovile erinevates ülesannetes. Sul on võimalus esindada YFU Eestit erinevatel vabaõhuüritustel, kui ka hiljem olla oluliseks lüliks suurürituste korraldusel ( nt. vahetusõpilaste ettevalmistamisel vahetusaastaks). See tegevus on hinnatud ka ülikoolides, andes erinevatele erialadele sisseastumisel lisapunkte! 

Selliseid kogemuslugusid, tähelepanekuid ning nõuandeid on võimalik saada ka YFU infotundides, mida viivad läbi meie endised vahetusõpilased. Nende käest on võimalik uurida kuidas jätkata vahetusriigis enda hobiga, kuidas saada üle koduigatsusest või kuidas kiiremini uue kultuuriga kohaneda. Infotundide kirjeldus on leitav siit ja registreerimislingi leiad SIIT. 

5. Kõige paindlikumad maksetingimused!

Ning viimane põhjus on kindlasti see, et meil on konkurentsitult kõige paindlikumad maksetingimused! Lisaks tavapärasele maksegraafikule, sõlmis YFU Eesti  käesoleva aasta alguses koostöölepingu InBankiga, tänu kellele on võimalik tasuda puuduolev programmitasu summa soodsate tingimustega järelmaksuga.

Kohustus ei ole sõlmida leping terves programmitasu ulatuses, vaid just selles mahus, mis pere vajalikuks peab.

Lisaks sellele on jaanuaris ja veebruaris võimalik kandideerida vahetusõpilaseks ilma taotlusmaksuta! Tule ja tutvu enda võimalustega täiesti tasuta - alusta SIIT. 

Turu parimad tingimused on võimalik saada vaid YFU Eesti kaudu.
Küsi lisa: Kadri@yfu.ee või 5277 838 

 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone