Töötajad

Kadri Eensalu

Tegevjuht
kadri@yfu.ee
5277 838

Kadri hoolitseb YFUs selle eest, et siin oleks mõnus töötada ning töö oleks hästi ja õigeks ajaks tehtud.

est engger

Mari Tanissaar

Väljaminevate õpilaste programmispetsialist

mari@yfu.ee 
58873131

Mari tegeleb vahetusaastale minevate õpilastega ning kogu seonduva programmi- korraldusega, alustades taotlemisprotsessist ja ettevalmistusest, kuni vahetusaasta vältel õpilaste ja perede nõustamiseni välja.

est engger

Diina Tuulik

Sissetulevate õpilaste programmijuht
diina@yfu.ee
7 305 964
5010 825

Diina tegeleb Eestisse tulevate õpilastega, nende siinsete vahetusperede ja koolidega. Koolitab peresid ja tugiisikuid ning vastutab igapäevaselt kõigi heaolu eest, kes programmis osalevad.

est engger

Annely Emma Krell

Turundusspetsialist
annelyemma@yfu.ee
53 44 7890

Annely Emma töölaual on kõik, mis puudutab turundust. Alates sotsiaalmeediast lõpetades külalistundidega Eestimaa koolides.

est eng

Jaana Kalev

Vabatahtlike koordinaator
jaana@yfu.ee
5361 2102

Jaana ülesandeks on koordineerida ning toetada YFU ühte alustala ning suurimat vara, vabatahtlikke. Tema poole võib pöörduda kõigega, mis otseselt või kaudselt selle teemaga seotud.

est eng  

Alice Kääramees

Assistent
alice@yfu.ee

Alice toetab kontorit assisteerivates tegevustes ning suur osa tema tähelepanust on koondunud raamatupidamise ümber. 

est eng ger

Kreete Tammaru

Arendustegevuste projektijuht
Kreete@yfu.ee
58 556 622

Kreete tegevusvaldkonnaks on YFU arendustegevused, koostöövormid teiste organisatsioonide ja ühendustega, projektide kirjutamine ning uued algatused.

est eng 

Eleri Lepik

Assistent
eleri@yfu.ee
5343 4995

Eleri toetab kontorit assisteerivates tegevustes ning suur osa tema tähelepanust on koondunud sissetulevate õpilaste ümber.

est eng

Airika Torn

Täidab ajutiselt tööülesandeid rahvusvahelises struktuuris. 

est eng