Töötajad

Kadri Eensalu

Tegevjuht
kadri@yfu.ee
5277 838

Kadri hoolitseb YFUs selle eest, et siin oleks mõnus töötada ning töö oleks hästi ja õigeks ajaks tehtud.

est engger

Eva-Helen Kangro

Väljaminevate õpilaste programmispetsialist
evahelen@yfu.ee
5887 3131

Eva-Helen tegeleb vahetusaastale minevate õpilastega ning kogu seonduva programmi- korraldusega, alustades taotlemisprotsessist ja ettevalmistusest, kuni vahetusaasta vältel õpilaste ja perede nõustamiseni välja. 

est eng

Diina Tuulik

Sissetulevate õpilaste programmijuht
diina@yfu.ee
7 305 964
5010 825

Diina tegeleb Eestisse tulevate õpilastega, nende siinsete vahetusperede ja koolidega. Koolitab peresid ja tugiisikuid ning vastutab igapäevaselt kõigi heaolu eest, kes programmis osalevad.

est engger

Annely Emma Krell

Turundusspetsialist
annelyemma@yfu.ee
53 44 7890

Annely Emma töölaual on kõik, mis puudutab turundust. Alates sotsiaalmeediast lõpetades külalistundidega Eestimaa koolides.

est eng

Airika Torn

Vabatahtlike koordinaator
airika@yfu.ee
5620 8228

Airika ülesandeks on koordineerida ning toetada YFU ühte alustala ning suurimat vara, vabatahtlikke. Tema poole võib pöörduda kõigega, mis otseselt või kaudselt selle teemaga seotud.

est eng

Alice Kääramees

Assistent
alice@yfu.ee

Alice toetab kontorit assisteerivates tegevustes ning suur osa tema tähelepanust on koondunud raamatupidamise ümber. 

                

est eng 

Ruth Nael

Assistent
ruth@yfu.ee

Ruth toetab kontorit assisteerivates tegevustes ning suur osa tema tähelepanust on koondunud sissetulnud õpilaste ümber

                                                                                                                                                                                      est eng 

Kreete Tammaru

Arendustegevuste projektijuht
Kreete@yfu.ee
58 556 622

Kreete tegevusvaldkonnaks on YFU arendustegevused, koostöövormid teiste organisatsioonide ja ühendustega, projektide kirjutamine ning uued algatused.

est eng